W dzień, w nocy i przy każdej pogodzie docenicie Państwo zalety automatycznych napędów do bram. Kosztują przy tym o wiele mniej niż się Państwu wydaje. Szeroki wybór producentów automatyki pozwoli dobrać rozwiązanie na każdą kieszeń.
W ofercie automatyka zarówno do użytku domowego jak i przemysłowego. Siłownki 24V lub 230V z możliwością rozbudowy o akcesoria dodatkowe (wyłączniki kluczykowe, klawiatury bezprzewodowe, przyciski, ...) to tylko część naszej oferty. Każdy oferowany automat posiada możliwość otworzenia nawet w przypadku braku zasilania sieciowego.

W ofercie napędy wielu renomowanych producentów:
- CAME
- BENINCA
- BFT
- BYOU
- DTM

Zajmujemy się kompleksowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Posiadamy w sprzedaży piloty do praktycznie każdego oferowanego w Polsce systemu automatyki. Oprócz standardowych rozwiązań proponujemy, np. możliwość otworzenia bramy z dowolnego wbudowanego przycisku w samochodzie bądź mrugnięciem światłami; piloty z czujnikiem zbliżeniowym.
Korzyści płynące z zamontowania automatów do bram są oczywiste:
1. otwieranie bramy bez konieczności parkowania na ulicy
2. otwieranie bramy bez wysiadania z samochodu gdy za oknem wiatr, śnieg, deszcz
3. oszczędność czasu i energii
4. długoterminowe bezpieczeństwo
5. stabilna praca przez wiele lat
6. sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednego pilota
Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku. Znajdziecie tam Państwo więcej zdjęć z naszych reaizacji. Link na stronie poniżej.