Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z Suwałk. Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu dostawy, montażu oraz serwisu oferowanego asortymentu. Posiadamy szeroki wybór oferowanego towaru, przez co jesteśmy w stanie dobrać produkt wg indywidualnych potrzeb oraz na każdą kieszeń. W ofercie asortyment producentów: CAME, Beninca, BYOU, TOUSEK, BFT, COMMAX, ABAXO, MIWI URMET, ACO, PROXIMA, DTM, BRAMtech, LEGBUD GARGULA.

Szeroki teren działania umożliwia nam dotarcie do szerokiego grona klientów, działamy w promieniu około 100km. Zachęcamy do kontaktu. Pomiar i wycena gratis.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku. Znajdą tam Państwo dodatkowe zdjęcia, nowości sprzętowe, porady, promocje. Dla osób, które polubią nasz profil dodatkowe rabaty i prezenty przy zamównieniu.
Poszukujemy stałych odbiorców oferowanego asortymentu. Do współpracy zapraszamy zarówno firmy jak i osoby prywatne (montażystów). Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne ceny na posiadany towar.